nextday coffee logo

Sign in

Create account Reset password
Next dispatch: Calculating...
Nextday Coffee logo

Chai Latte Powder, Spiced Chai & Syrups

Shop chai latte powders, spiced chai syrups and concentrates for cafés, hospitality and home. Choose from leading brands including Drink Me Chai, Zuma, Amor and Monin, with classic spiced, vanilla and other chai options available.

Shop chai latte powders, spiced chai syrups and concentrates for cafés, hospitality and home. Choose from leading brands including Drink Me Chai, Zuma, Amor and Monin, with classic spiced, vanilla and other chai options available.

Portion Scoop 30ml

rating 27 reviews

£0.50
(£0.60 inc VAT)

Amor Spiced Chai Syrup (750ml)

rating 9 reviews

£4.99
£0.67 per 100ml

Sweetbird Chai Syrup (1 Litre)

rating 3 reviews

£7.49
£0.75 per 100ml

MONIN Chai Tea Concentrate (1 Litre)

rating 2 reviews

£8.99
£0.90 per 100ml

Amor Spiced Chai Latte (1kg)

rating 3 reviews

£9.99
£1.00 per 100g

Drink Me Chai - Spiced Chai Latte (1kg)

rating 32 reviews

£12.99
£1.30 per 100g

Drink Me Chai - Vanilla Chai Latte (1kg)

rating 9 reviews

£13.99
£1.40 per 100g

Drink Me Chai - Spiced Chai Latte Artisan Blend (1kg)

rating 4 reviews

£14.99
(£17.99 inc VAT)
£1.50 per 100g

Zuma Spiced Chai Powder (1kg)

rating 11 reviews

£15.49
£1.55 per 100g

Zuma Vanilla Chai Powder (1kg)

rating 0 reviews

£15.99
£1.60 per 100g
Aromatic Spiced Chai

Aromatic Spiced Chai

We offer a range of chai tea and chai tea latte to suit any taste. Choose from spiced or vanilla chai lattes powders, or opt for spiced chai syrups. Enjoy leading brands like Monin, Drink Me Chai, and Zuma, with a range of options suitable for cafes, restaurants, hotels, and cafes.

Choose from chai lattes powders, or opt for spiced chai syrups.


Copyright © 2026 Next Day Coffee. Use of this website constitutes acceptance of our User Agreement and Privacy Policy.
*Conditions apply please see our money back refund policy.